نمایندگی محصولات شرکت SANTA CRUZ سانتا کروز

نمایندگی محصولات شرکت SANTA CRUZ سانتا کروز

173 1170x780 - نمایندگی محصولات شرکت SANTA CRUZ سانتا کروز

نمایندگی محصولات SANTA CRUZ سانتا کروز

شرکت SANTA CRUZ سانتا کروز یک رهبر جهانی در ارایه محصولات برای بازار تحقیقات زیست پزشکی است. این شرکت توسعه دهنده محصولات بیولوژیک برای تحقیقات پزشکی بوده و یکی از بزرگترین تامین کنندگان آنتی بادی ها در جهان است.
شرکت SANTA CRUZ در سال ۱۹۹۱ توسط دکتر جان استفنسون و همسرش برند استفنسون در سانتا کروز کالیفرنیا تاسیس شد. در سال ۲۰۱۰، ارائه محصولات بیوشیمیایی شرکت SANTA CRUZ از تعداد چند صد عدد به بیش از ۱۰۰۰۰۰ محصول مختلف گسترش یافت. محصولات مرتبط با CRISPR شرکت سانتاکروز در سال ۲۰۱۵ برای بیش از ۳۷،۰۰۰ موش و ژنهای انسان معرفی شدند.

شرکت سانتا کروز اولین تامین کننده بیوشیمی برای تحقیقات بوده و در حال حاضر بیش از ۱۷۵،۰۰۰ محصول بیوشیمی تخصصی را تحت نام تجاری ChemCruz ارائه می دهد. این شرکت همچنین مواد شیمیایی عمومی مانند بافرهای آماده شده، مواد شوینده و حلال ها برای استفاده روزمره در آزمایشگاه را ارایه می دهد.

 

نمایندگی محصولات SANTA CRUZ سانتا کروز

 

شرکت Santa cruz همچنین در زمینه ارایه خدمات سنتز سفارشی آماده خدمت رسانی می باشد. این شرکت در طول بیست سال گذشته، بر توسعه مداوم آنتی بادی منوکلونال تحقیقاتی، محصولات بیوشیمی، آزمایشگاهی و محصولات CRISPR متمرکز شده است.

شرکت SANTA CRUZ سانتا کروز طیف گسترده ای از محصولات در حمایت از تحقیقات پروتئومیکس ارایه می دهد. نام تجاری UltraCruz شامل تجهیزات آزمایشگاهی رایج مورد استفاده در هر دو زمینه تولید و تحقیق است. خط تولید UltraCruz شامل مواردی از قبیل غشاها، دستکش ها و نوارهای فیلتر و همچنین یک خط تولید جامع از محصولات پلاستیکی شامل صفحات چند صفحه ای، لوله سانتریفیوژ، مخروطی ها و ظروف است.

مطلب پیشنهادی  نمایندگی محصولات شرکت ACROS آکرس

شرکت Santa cruz چندین سال به دلیل اتهامات نقض قوانین رفاه حیوانی با وزارت کشاورزی ایالات متحده درگیر بوده است. این شرکت بالاترین تعهد به کیفیت و خدمات به مشتری و جامعه پژوهشی را دارد. دفتر مرکزی شرکت Santa cruz در دالاس، تگزاس، با امکانات اضافی ایالات متحده در پاسو روبلز، کالیفرنیا، واقع شده است. شرکت santa cruz همچنین دارای نقاط بین المللی در آلمان، شانگهای و کانادا است.

محصولات شرکت santa cruz

آنتی بادی های اولیه
آنتی بادی های ثانویه
• آنتی بادیهای مونوکلونال
• محصولات بیوشیمی
مواد شیمیایی
• پروتئومیکس
• ملزومات آزمایشگاهی

 

 

سفیر آزما کیان

فروش  مواد شیمیایی و آزمایشگاهی معتبر ترین برندهای دنیا از جمله سیگما آلدریچ، مرک آلمان، ترموفیشر، پرومگا و …

ما چه خدماتی ارائه می دهیم؟

سفیر آزما کیان وارد کننده مستقیم مواد شیمایی و کیت های تحقیقاتی از معتبر ترین برند های دنیاست که سابقه سال ها همکاری با دانشجویان، اساتید دانشگاه، شرکت های تولیدی و آزمایشگاه ها دارد.

ما توانسته ایم با وجود تحریم های ناعادلانه علیه کشورمان، مواد شیمیایی اصل و با کیفیت شرکت هایی همچون مرک و سیگما آلدریچ را به دست مصرف کنندگان داخلی برسانیم تا بتوانیم نقشی در فراهم آوردن امکانات جهت پیشبرد تحقیق، تولید و توسعه داشته باشیم.

 

مطلب پیشنهادی  خرید کیت تحقیقاتی آزمایشگاهی صادراتی در سال 2020

برخی از خدمات سایت سفیر آزما کیان :

۱- سیگما الدریچ | سیگما آلدریچ | نمایندگی سیگما الدریچ | نمایندگی سیگما الدریچ | خرید سیگما الدریچ

۲- مرک آلمان | نمایندگی مرک | شرکت مرک آلمان | شرکت مرک

۳- خرید کیت آزمایشگاهی و کیت آزمایشگاهی اورجینال و فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی

۴- مشاوره پایان نامه و انجام پایان نامه در تمامی گرایش های پایان نامه

فروش مواد شیمیایی و آزمایشگاهی

اتوبان نواب – بعد از پل سپه خیابان گلهای اول – ساختمان سهند – طبقه 6 – شرکت فروش مواد شیمیایی و آزمایشگاهی
شرکت فروش مواد شیمیایی و آزمایشگاهی (سفیر آزما کیان),
تهران, ایران 02166074277
تلفن: 09357007743
تلفن دوم: 09128308091
رایانشانی: safirazmakian@gmail.com
URL: https://safirazmakian.ir

پست های مرتبط

افزودن یک دیدگاه

برای خرید با 09357007743 در تماس باشید.