توصیه طب سنتی برای پیشگیری از کرونا مشخص شد

داروی ایرانی کرونا | توصیه طب سنتی برای کرونا

توصیه طب سنتی برای پیشگیری از کرونا مشخص شد

توصیه طب سنتی برای پیشگیری از کرونا مشخص شد :

حجامت موجب تقویت سیستم ایمنی بدن شده و فرد را در برابر ابتلا به این بیماری واکسینه می‌کند، یا فردی که به این بیماری مبتلا شد به راحتی درمان شود.

سلامت سبز- محقق طب سنتی در تشریح بهترین راهکارهای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا، گفت: از جمله راهکارها می‌توان به حجامت عام اشاره کرد چرا که تأثیر حجامت در مورد پیشگیری از آنفلوآنزا موفقیت‌آمیز بوده است.

به گزارش سلامت سبز سید ابوالفتح شیرمردی، محقق طب سنتی در چهارمحال‌وبختیاری در گفت‌وگو با ایسنا در تشریح بهترین راهکارهای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا، با بیان این مطلب افزود: با رایزنی با همکاران چینی، آنان نیز بر اثرگذاری حجامت در پیشگیری از ابتلا به کرونا تأکید دارند، حجامت موجب تقویت سیستم ایمنی بدن شده و فرد را در برابر ابتلا به این بیماری واکسینه می‌کند، یا فردی که به این بیماری مبتلا شد به راحتی درمان شود.

شیرمردی گفت: تهیه مخلوطی از ریشه شیرین‌بیان (۲۰ گرم)، گل بنفشه (۱۰ گرم)، گل پنیرک (۱۰ گرم)، سپستان (۵ گرم)، تاج ریزی (۵ گرم)، گل ختمی (۱۰ گرم)، گل زوفا (۱۵ گرم)، پر سیاوشان (۱۰ گرم)، عناب (۵ گرم)، انجیر (۱۰ دانه) و مویز (۲۰ دانه) که در آب جوشانده شود و قبل از غذا به میزان نصف لیوان استفاده شود می‌تواند در پیشگیری از ابتلا به این بیماری مؤثر باشد.

مطلب پیشنهادی  خرید اسید فرمیک | Formic Acid

این پزشک طب سنتی با تأکید بر لزوم حفظ بدن در برابر سرما، گفت: استفاده از شال و کلاه و لباس گرم توصیه می‌شود، ضمن اینکه هنگام خروج از خانه باید داخل بینی روغن زده شود.

شیرمردی تصریح کرد: روغن مالی بدن و سر و گردن با روغن سیاهدانه، تدخین و دود اسفند و کُندر در اتاق برای ضد عفونی کردن، رعایت بهداشت فردی،رعایت تماس و شست و شوی دست ها از دیگر توصیه‌ها برای مصون ماندن در برابر ویروس کرونا است.

وی در پایان گفت: در صورت ابتلا به این ویروس می‌توان از عرق بید برای پایین آوردن تب استفاده کرد.

کرونا بیماری ویروسی

ویروس‌ها جزو انگل‌های اجباری و برای رشد و تکثیر نیازمند به بدن میزبان هستند، بیشتر ویروس‌های بیماری‌زای انسانی در سیستم گوارشی شروع به فعالیت می‌کنند.

در واقع مخزن اصلی اکثر بیماری‌های ویروسی، روده‌ها و معده است، لذا بهداشت دهان و دندان‌ها، بهداشت مواد غذایی و رعایت نکات بهداشتی، بهداشت فردی و به ویژه بهداشت دست‌ها در اماکن عمومی از جمله راهکارهای مناسب برای جلوگیری از سرایت ویروس از جمله ویروس کرونا است.

کرونا نوعی ویروس است که باعث ایجاد عفونت در بینی، سینوس‌ها یا دستگاه تنفس فوقانی می‌شود، بیشتر ویروس‌های کرونا خطرناک نیستند اما برخی از انواع آن‌ها جدی هستند.

مطلب پیشنهادی  خرید پلی آلومینیوم کلراید | PAC

تأکید می‌شود که در اماکن عمومی از ماسک استفاده شود و تا حد امکان مصرف گوشت‌ها به‌ ویژه ماهی، میگو و گوشت گاو را باید محدود کرد.

 

 

برخی از خدمات سایت سفیر آزما کیان :

۱- سیگما الدریچ | سیگما آلدریچ | نمایندگی سیگما الدریچ | نمایندگی سیگما الدریچ | خرید سیگما الدریچ

۲- مرک آلمان | نمایندگی مرک | شرکت مرک آلمان | شرکت مرک

۳- خرید کیت آزمایشگاهی و کیت آزمایشگاهی اورجینال و فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی

۴- مشاوره پایان نامه و انجام پایان نامه در تمامی گرایش های پایان نامه

فروش مواد شیمیایی و آزمایشگاهی

اتوبان نواب – بعد از پل سپه خیابان گلهای اول – ساختمان سهند – طبقه 6 – شرکت فروش مواد شیمیایی و آزمایشگاهی
شرکت فروش مواد شیمیایی و آزمایشگاهی (سفیر آزما کیان),
تهران, ایران 02166074277
تلفن: 09357007743
تلفن دوم: 09128308091
رایانشانی: safirazmakian@gmail.com
URL: https://safirazmakian.ir

افزودن یک دیدگاه