در این مقاله میخوانیم آنزیم چیست فروش آنزیم و خرید آنزیم به چه شکل انجام می شود

 

آنزیم چیست ؟

آنزیم ها مولکول های بیولوژیکی هستند (به طور معمول پروتئین ها) که سرعت واکنش های شیمیایی موجود در سلول ها را بطور قابل توجهی بالا می برند.

آنزیم ها برای در زندگی ما بسیار حیاتی هستند. این مولوکول ها کاربرد های زیادی در بدن ما دارند. این آنزیم ها در هضم و سوخت ساز بدن کمک شایانی به بدن ما می کنند.

اغلب آنزیمهای بدن ساختار پروتئینی با ترکیبات پیچیده بر پایه زنجیر آمینواسید متصل شده به یکدیگر دارند.

عوامل متعددی وجود دارد که یک آنزیم را از دیگر آنزیمها متمایز می‌کند شامل ترکیب آمینواسیدها، توالی آنها، وجود یونهای فلزی مانند آهن و مس و مهمتر از همه، شکل فضایی یا ساختار پروتئینی.

تمام آنزیمها محلول در آب هستند؛ زنجیرهای آمینواسید در فرمهای مختلفی موج دار شده که پروتئین‌های هیدروفوب در داخل و به سمت داخل آرایش یافته، سبب حداکثر اتصال هیدروژنی مولکولی داخلی با آب یا دیگر مولکولها می‌گردد. بدون تردید، آب محیط ضروری فراهم سازنده عملکرد آنزیمها است.

برخی آنزیمها برای عملکرد خود به ترکیباتی بنام کوفاکتور نیازمندند که می‌تواند ترکیبی آلی مانند بیوتین یا غیر آلی مانند یون منیزیوم باشد.

خرید-آنزیم-فروش-آنزیم-در-تهران-سفیرآزماکیان
خرید-آنزیم-فروش-آنزیم-در-تهران-سفیرآزماکیان

آنزیمها کاتالیستهای فوق‌العاده مؤثری هستند که اجازه می‌دهند واکنشی که تحت شرایط عادی به سادگی اتفاق نمی‌افتد، اتفاق بیفتد و آن هم در نرخ سرعت بالا صورت گیرد. اغلب آنزیمها بسیار اختصاصی هستند و تنها کاتالیست یک واکنش ویژه می‌باشند و بر دیگر ترکیبات سیستم اثر ندارند.

 

آنزیمها در تمام ارگانیزم‌های موجودات زنده، هر جایی که واکنشهای ضروری برای حیات روی می‌دهد، وجود دارند. آنها تنها واکنشهای بسیار ساده را تسریع می‌بخشند، هیچ آنزیمی به تنهایی قادر به کاتالیز واکنشهای بسیار پیچیده و چند مرحله‌ای نیست محیط کاری آنزیم در عملکردشان بسیار مهم است. بعضی از آنها برای عملکرد خود نیازمند حرارت وPH خاصی هستند.

با سفیر آزما کیان همراه باشید

خرید آنزیم | فروش آنزیم | کاربرد آنزیم در بدن انسان

Buy enzymes

Enzyme sales

برخی از آنزیم ها به شکسته شدن مولکول های بزرگ به قطعات کوچکتر که به راحتی جذب بدن می شوند کمک می کند. آنزیم های دیگر به تولید دو مولکول به یکدیگر کمک می کنند تا یک مولکول جدید تولید کنند. آنزیم ها کاتالیزور بسیار انتخابی هستند ، به این معنی که هر آنزیم فقط یک واکنش خاص را سرعت می بخشد.

مولکول هایی که یک آنزیم با آن کار می کند ، بسترها نامیده می شوند. بسترها به ناحیه ای از آنزیم موسوم به سایت فعال متصل می شوند.

دو تئوری وجود دارد که تعامل خرید آنزیم و  یا فروش آنزیم بستر را توضیح می دهند.

2- در مدل مناسب القاء ، سایت فعال و بستر کاملاً در کنار هم قرار نمی گیرند. درعوض ، هر دو شکل خود را تغییر می دهند تا ارتباط برقرار کنند.

به هر صورت ، واکنش های رخ داده بسیار سریع می شوند – بیش از یک میلیون برابر – پس از اتصال بسترها به محل فعال آنزیم. واکنشهای شیمیایی منجر به محصول یا مولکول جدیدی می شوند که سپس از آنزیم جدا می شوند و در ادامه به کاتالیز واکنش های دیگر می پردازند.

خرید آنزیم فروش آنزیم سفیر آزما کیان
مواد آزمایشگاهی خرید

1-در مدل قفل و کلید ، محل فعال آنزیم دقیقاً برای نگهداری بسترهای خاص شکل گرفته است.

دانلود مقاله آنزیم چیست

درخواست مشاوره رایگان

برای استعلام قیمت ها در کمتر از یک ساعت در تلگرام و واتس اپ شماره ۰۹۳۵۷۰۰۷۷۴۳ با ما در تماس باشید.

www.safirazmakian.ir