شرکت roche در سال ۱۸۹۶ در سوئیس تاسیس شد و یکی از شرکت های پیشرو در زمینه بهداشت و درمان است. در سال ۲۰۰۰ فعالیت های خود را در زمینه فن آوری زیستی متمرکز کرد و موفقیت های زیادی را تا به امروز کسب کرده است.
این شرکت در زمانی که انقلاب صنعتی چهره اروپا را تغییر داد تاسیس شد. در اکتبر سال ۱۸۹۶ در سن ۲۸ سالگی، فری تز هافمن-لا روش شرکت خود را در بازل سوئیس راه اندازی کرد. او یکی از اولین کسانی بود که می دانست تولید صنعتی داروها پیشرفت بزرگی در مبارزه با بیماری خواهد بود. از آن به بعدر شرکت roche به یکی از شرکت های پیشرو در زمینه مراقبت های بهداشتی جهان تبدیل شده است.

939 - roche |خرید محصولات روچه با پایین ترین قیمت در سال 2020

شرکت سفیر آزما کیان تنها نماینده انحصاری برند Roche در ایران می باشد.

فروش محصولات شرکت Roche در ایران

فروش Roche

خدمات Roche

نمایندگی Roche

خرید Roche

این شرکت در سال ۱۹۴۵ شرکت Pantene و شرکت های لوازم آرایشی وابسته را تاسیس می کند. این شرکت ها از ۴۰۰۰ تا ۱۲۰۰ کارمند در سوییس و ۲۰۰۰ در ایالات متحده آمریکا استفاده می کنند. شرکت نامبرده در سال های ۱۹۴۵ تا سال ۱۹۶۴ به عنوان یکی از تولید کنندگان اصلی ویتامین در دنیا شناخته می شود.

شرکت roche در سال های ۱۹۵۰ تا ۱۹۶۰ تحقیقات دارویی بسیار متنوعی برای تولید مجموعه ای از داروهای ضد افسردگی و ضد میکروبی به منظور استفاده در دوره شیمی درمانی انجام می دهد. این شرکت بعدها وارد بازار محصولات تشخیصی می شود. در سال ۱۹۶۸ دپارتمان جدیدی را برای ورود به بازار محصولات تشخیصی ایجاد می کند.

عنوان سفارشی

شرکت roche همراه با قدرت خود در بیوتکنولوژی، آینده راه مراقبت های بهداشتی را با نوآوری در زمینه هایی مانند مراقبت های بهداشتی شخصی استوار می کند.

محصولات شرکت roche در دسته های زیر طبقه بندی می شود:
عطر و طعم، ویتامین ها، مواد شیمیایی، محصولات مربوط به داروسازی و تشخیصی، مراقبت های بهداشتی، محصولات مرتبط با تشخیص زودهنگام و پیشگیری از بیماری تا تشخیص و درمان شرکت roche نقش مهمی در شکل دادن به آینده پزشکی با کمک به رویکرد مراقبت بهداشتی شخصی به عهده دارد.

2216 - roche |خرید محصولات روچه با پایین ترین قیمت در سال 2020
2217 - roche |خرید محصولات روچه با پایین ترین قیمت در سال 2020

شرکت roche در سال های ۱۹۷۹ تا سال ۱۹۹۰ با چهار بخش تجاری اصلی فعالیت می کرد:

داروسازی، ویتامین ها و مواد شیمیایی، تشخیصی، طعم و عطر

شرکت roche در سال های ۱۹۹۱ تا ۲۰۰۰ از طریق تعهد خود به تحقیق و نوآوری، همچنان به پیشرفت های مداوم در درمان دارویی ادامه می دهد که جایگزین درمان های گسترده تر و کاهش مدت اقامت در بیمارستان می شود. سپس در سال های ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۶ در میان شرکت های پیشرو در زمینه مراقبت های بهداشتی در جهان، با تخصص خود در دو کسب و کار اصلی – تشخیص و داروسازی – رتبه برتر را کسب می کند.

سفیر آزما کیان

فروش  مواد شیمیایی و آزمایشگاهی معتبر ترین برندهای دنیا از جمله سیگما آلدریچ، مرک آلمان، ترموفیشر، پرومگا و …

ما چه خدماتی ارائه می دهیم؟

سفیر آزما کیان وارد کننده مستقیم مواد شیمایی و کیت های تحقیقاتی از معتبر ترین برند های دنیاست که سابقه سال ها همکاری با دانشجویان، اساتید دانشگاه، شرکت های تولیدی و آزمایشگاه ها دارد.

ما توانسته ایم با وجود تحریم های ناعادلانه علیه کشورمان، مواد شیمیایی اصل و با کیفیت شرکت هایی همچون مرک و سیگما آلدریچ را به دست مصرف کنندگان داخلی برسانیم تا بتوانیم نقشی در فراهم آوردن امکانات جهت پیشبرد تحقیق، تولید و توسعه داشته باشیم.

فروش مواد شیمیایی و آزمایشگاهی

اتوبان نواب – بعد از پل سپه خیابان گلهای اول – ساختمان سهند – طبقه 6 – شرکت فروش مواد شیمیایی و آزمایشگاهی
شرکت فروش مواد شیمیایی و آزمایشگاهی (سفیر آزما کیان),
تهران, ایران 02166074277
تلفن: 09357007743
تلفن دوم: 09128308091
رایانشانی: safirazmakian@gmail.com
URL: https://safirazmakian.ir