362 - نمایندگی TOCRIS | خرید TOCRIS | نمایندگی TOCRIS | محصولات شرکت  TOCRIS
360 - نمایندگی TOCRIS | خرید TOCRIS | نمایندگی TOCRIS | محصولات شرکت  TOCRIS

شرکت TOCRIS تکریس در سال 1982 توسط پروفسور جف واتکینز، استاد گروه فارماکولوژی دانشگاه بریستول انگلستان تاسیس شد. تلاش های واتکینز در ابتدا بر روی گیرنده های گلوتامات و دخالت آنها در پروسه های انتقال سیناپسی سیستم های عصبی پستانداران متمرکز بود.

شرکت tocris ابتدا با نام تجاری Tocris Neuramin فعالیت می کرد. این شرکت در ابتدا برای ایجاد ابزارهای تحقیق استاندارد و روندهای جدید آسان برای محققان تأسیس شد. شرکت تکریس در سال 1994 با شرکت cookson chemicals که در زمینه ارائه خدمات سنتز سفارشی و همچنین مجموعه ای از محصولات شیمیایی برای صنایع دارویی فعالیت می کرد، ادغام شد.

فروش محصولات شرکت TOCRIS

شرکت Tocris تکریس در زمینه تولید مواد شیمیایی و بیولوژیکی فعال است و تولیدات آن در تحقیقات علوم زیستی، فارماکولوژی، زیست شناسی سلولی، تحقیقات سرطان، ایمونولوژی، علوم اعصاب، سلول های بنیادی، درد التهاب، غدد مورد استفاده پژوهشگران قرار دارد.

نمایندگی فروش محصولات شرکت TOCRIS

در سال 2002 شرکت tocris توانست جایزه ملکه را در بخش تجارت بین الملل دریافت کند و بعد از آن در سال 2006 نامزد دریافت جایزه در پنج دسته از معتبرترین جوایز صنعت علوم زیستی شد. در سال 2005 نام تجاری خود را به tocris bioscience تغییر داد.
در سال 2011 با شرکت R&d systems که محصولات مرتبط با بیوتکنولوژی، تولید و تخلیص آنتی بادی ها، انواع cytokine ها و تولید کنترل های هماتولوژی را ارایه می دهد ادغام شد. در سال 2016 محصولات شرکت تکریس از 4000 محصول پیشی گرفت.
در حال حاضر شرکت tocris و R&dsystems زیر مجموعه شرکت biotechne می باشند.

چرا شرکت های معتبر ما را انتخاب می کنند؟

شرکت رسمی و ثبت شده و تضمین بازگشت وجه تمایز شرکت سفیر آزما کیان با سایر شرکت ها می باشد.

سفیر آزما کیان

فروش  مواد شیمیایی و آزمایشگاهی معتبر ترین برندهای دنیا از جمله سیگما آلدریچ، مرک آلمان، ترموفیشر، پرومگا و …

ما چه خدماتی ارائه می دهیم؟

سفیر آزما کیان وارد کننده مستقیم مواد شیمایی و کیت های تحقیقاتی از معتبر ترین برند های دنیاست که سابقه سال ها همکاری با دانشجویان، اساتید دانشگاه، شرکت های تولیدی و آزمایشگاه ها دارد.

ما توانسته ایم با وجود تحریم های ناعادلانه علیه کشورمان، مواد شیمیایی اصل و با کیفیت شرکت هایی همچون مرک و سیگما آلدریچ را به دست مصرف کنندگان داخلی برسانیم تا بتوانیم نقشی در فراهم آوردن امکانات جهت پیشبرد تحقیق، تولید و توسعه داشته باشیم.

 

نمایندگی TOCRIS

نمایندگی TOCRIS

[wpseo_address show_state="1" show_country="1" show_phone="1" show_phone_2="1" show_fax="1" show_email="1" show_url="1" show_logo="1"]