362 - نمایندگی TOCRIS | خرید TOCRIS | نمایندگی TOCRIS | محصولات شرکت  TOCRIS
360 - نمایندگی TOCRIS | خرید TOCRIS | نمایندگی TOCRIS | محصولات شرکت  TOCRIS

شرکت TOCRIS تکریس در سال ۱۹۸۲ توسط پروفسور جف واتکینز، استاد گروه فارماکولوژی دانشگاه بریستول انگلستان تاسیس شد. تلاش های واتکینز در ابتدا بر روی گیرنده های گلوتامات و دخالت آنها در پروسه های انتقال سیناپسی سیستم های عصبی پستانداران متمرکز بود.

شرکت tocris ابتدا با نام تجاری Tocris Neuramin فعالیت می کرد. این شرکت در ابتدا برای ایجاد ابزارهای تحقیق استاندارد و روندهای جدید آسان برای محققان تأسیس شد. شرکت تکریس در سال ۱۹۹۴ با شرکت cookson chemicals که در زمینه ارائه خدمات سنتز سفارشی و همچنین مجموعه ای از محصولات شیمیایی برای صنایع دارویی فعالیت می کرد، ادغام شد.

فروش محصولات شرکت TOCRIS

شرکت Tocris تکریس در زمینه تولید مواد شیمیایی و بیولوژیکی فعال است و تولیدات آن در تحقیقات علوم زیستی، فارماکولوژی، زیست شناسی سلولی، تحقیقات سرطان، ایمونولوژی، علوم اعصاب، سلول های بنیادی، درد التهاب، غدد مورد استفاده پژوهشگران قرار دارد.

نمایندگی فروش محصولات شرکت TOCRIS

در سال ۲۰۰۲ شرکت tocris توانست جایزه ملکه را در بخش تجارت بین الملل دریافت کند و بعد از آن در سال ۲۰۰۶ نامزد دریافت جایزه در پنج دسته از معتبرترین جوایز صنعت علوم زیستی شد. در سال ۲۰۰۵ نام تجاری خود را به tocris bioscience تغییر داد.
در سال ۲۰۱۱ با شرکت R&d systems که محصولات مرتبط با بیوتکنولوژی، تولید و تخلیص آنتی بادی ها، انواع cytokine ها و تولید کنترل های هماتولوژی را ارایه می دهد ادغام شد. در سال ۲۰۱۶ محصولات شرکت تکریس از ۴۰۰۰ محصول پیشی گرفت.
در حال حاضر شرکت tocris و R&dsystems زیر مجموعه شرکت biotechne می باشند.

چرا شرکت های معتبر ما را انتخاب می کنند؟

شرکت رسمی و ثبت شده و تضمین بازگشت وجه تمایز شرکت سفیر آزما کیان با سایر شرکت ها می باشد.

سفیر آزما کیان

فروش  مواد شیمیایی و آزمایشگاهی معتبر ترین برندهای دنیا از جمله سیگما آلدریچ، مرک آلمان، ترموفیشر، پرومگا و …

ما چه خدماتی ارائه می دهیم؟

سفیر آزما کیان وارد کننده مستقیم مواد شیمایی و کیت های تحقیقاتی از معتبر ترین برند های دنیاست که سابقه سال ها همکاری با دانشجویان، اساتید دانشگاه، شرکت های تولیدی و آزمایشگاه ها دارد.

ما توانسته ایم با وجود تحریم های ناعادلانه علیه کشورمان، مواد شیمیایی اصل و با کیفیت شرکت هایی همچون مرک و سیگما آلدریچ را به دست مصرف کنندگان داخلی برسانیم تا بتوانیم نقشی در فراهم آوردن امکانات جهت پیشبرد تحقیق، تولید و توسعه داشته باشیم.

 

نمایندگی TOCRIS

نمایندگی TOCRIS

فروش مواد شیمیایی و آزمایشگاهی

اتوبان نواب – بعد از پل سپه خیابان گلهای اول – ساختمان سهند – طبقه 6 – شرکت فروش مواد شیمیایی و آزمایشگاهی
شرکت فروش مواد شیمیایی و آزمایشگاهی (سفیر آزما کیان),
تهران, ایران 02166074277
تلفن: 09357007743
تلفن دوم: 09128308091
رایانشانی: safirazmakian@gmail.com
URL: https://safirazmakian.ir